Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Spółka z o.o., (100% polskiego kapitału) działają od ponad 20 lat i są obecnie jednym z największych w Polsce zakładów produkcyjnych mięsa drobiowego i jego przetworów. Należą do czołówki polskich przedsiębiorstw z branży mięsnej.

Spółka prowadzi szeroką działalność gospodarczą opierającą się na skupie i uboju drobiu, produkcji i sprzedaży drobiu i elementów z indyków i kurczaków. Produkcji i sprzedaży wędlin drobiowych, produkcji i sprzedaży konserw drobiowych, handlu detalicznym we własnych sklepach firmowych oraz sprzedaży na rynku krajowym i eksportowym. Wysoko wykwalifikowani pracownicy, od lat związani z branżą drobiarską, pracują przy nowoczesnych liniach produkcyjnych, tworząc nowe produkty spełniające oczekiwania klientów. Wszystko odbywa się w zgodzie z mottem firmy „Wybierz to co najlepsze”. Spółka łączy tradycję i doświadczenie z nowoczesnością i rozwojem. Dzięki temu marka „Koziegłowy” jest bardzo dobrze rozpoznawalna i kojarzona z europejską jakością produktów o najlepszych walorach smakowych.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” szczycą się jedną z największych produkcji mięsa drobiowego oraz jego przetworów ze wszystkich polskich zakładów zlokalizowaną w jednym miejscu. Idea ciągłego rozwoju pozwala z dnia na dzień zwiększać możliwości produkcyjne. Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” są zakładem w pełni zintegrowanym z pionem hodowlanym co pozwala kontrolować etap produkcyjny „ od pola do stołu” i dbać o dobrostan zwierząt. Dzięki dbałości o najwyższą jakość produktów, zastosowaniu systemów HACCP, IFS, BRC i ACP i nieustannym dążeniom do osiągnięcia najwyższego zadowolenia klientów przedsiębiorstwo otrzymało uprawnienia eksportowe do Unii Europejskiej, Unii Celnej, Chin i Ukrainy. Obecnie ponad połowa naszych wyrobów jest produkowana na eksport.

Spółka sprzedaje wyroby w całej Polsce i na całym świecie, poprzez sieci handlowe, własne punkty sprzedaży detalicznej oraz sklepy firmowe spółek powiązanych kapitałowo. Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” eksportują produkty do krajów Unii Europejskiej: Niemiec, Holandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Bułgarii, Rumunii i Chorwacji, na rynki Europy Wschodniej: do Rosji, Białorusi i Ukrainy, na rynki Afryki Środkowej i Zachodniej oraz na rynki azjatyckie: Chiny i Hongkong.

Tworzymy ciągle nowe miejsca pracy; liczba zatrudnionych osób wzrasta corocznie i obecnie wynosi ponad 1200 osób.

Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” Spółka z o.o.
z siedzibą ul. Piaskowa 3
62-028 Koziegłowy
wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
VIII Wydział Gospodarczy KRS
pod numerem KRS 0000104445

Zarząd w składzie:

Prezes Zarządu – Agnieszka Mizerna

Zastępca Prezesa Zarządu – Tomasz Stokłosa

 Zastępca Prezesa Zarządu – Małgorzata Łowczynowska

Dyrektor Zarządzający, Członek Zarządu – Agnieszka Wiśniewska

Kapitał zakładowy: 5.344.122,00 zł

NIP: 777-00-16-609
Regon: 630214147