NIESPODZIANKA DLA KIBICÓW SIATKÓWKI – ENEA ENERGETYK POZNAŃ

W dniu 20.01.2018r w meczu 16 kolejki Energetyk Poznań podejmował drużynę Uni Opole,  zwyciężając całe spotkanie 3:1. Wielkie emocje kibice przeżywali w pierwszym secie, który trwał niemal 40 minut. Poznanianki musiały uznać wyższość opolanek , które wynikiem 38:36 zakończyły 1 seta. W kolejnych setach na parkiecie dominowały już gospodynie i to one zainkasowały trzy punkty.

O atrakcje dla kibiców zadbał sponsor czyli Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” 🙂 Razem z Enea Energetyk,  kilka dni przed meczem został ogłoszony konkurs na hasło zagrzewające zawodniczki do boju!!!!! Osoby biorące udział w konkursie obdarowane zostały koszulkami z logo Zakładów Drobiarskich „Koziegłowy”. Dodatkowo dla kibiców będących na meczu również mieliśmy niespodziankę. Najbardziej kibicującym fanom drużyny również wręczyliśmy pamiątkowe koszulki.

Same zawodniczki chętnie wzięły udział w nasej akcji, rozgrzewając się na parkiece wystąpiły w naszych koszulkach. Musimy przyznać, że pięknie się w nich prezentowały 🙂  Smaczne, Zdrowe , Drobiowe  ,  Żyj sportowo, jedz drobiowo