I POWIATOWY TURNIEJ MINI PIŁKI SIATKOWEJ

I Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt w kat. dwójek i trójek oraz Chłopców w kat. dwójek (Owińska 24-25.03.)

W sobotę odbył się pierwszy dwudniowy turniej organizowany przez UKS Czerwonak we współpracy z SP Czerwonak. W pierwszym dniu zagrały zespoły dziewcząt, w niedzielę zespoły chłopców. Turniej został zorganizowany dzięki wsparciu finansowemu ze strony Starostwa Powiatowego, a nagrody ufundował Wójt Gminy Czerwonak Jacek Sommerfeld.
Również  Zakłady Drobiarskie „Koziegłowy” przyczyniły się do godnego reprezentowania klubu z naszej gminy, fundując stroje dla zawodniczek i zawodników.
Przedstawiamy klasyfikację końcową dziewcząt :
Trójki :
1. TKS Siatkarzy Jarocin,2. SP 27,3. UKS Czerwonak,4. TKS Siatkarz Jarocin 2,5. SKS Czerwonak 2,6. SKS Czerwonak 1,7. SKS Czerwonak 3

Dwójki:
1. SP 27 3,2. TKS Siatkarz Jarocin 1,3. Volley Akademy Września 1,4. SP 27 1,5. UKS Czerwonak 1,6. TKS Siatkarza Jarocin 2,7. UKS Lider Rokietnica 1,8. UKS Czerwonak 3,9. UKS Czerwonak 2,10. UKS Czerwonak 4,11. SP 27 2,12. UKS Rataje Poznań,13. Volley Akademy Września 2,14. UKS Rokietnica 2,15. UKS Czerwonak 5

Klasyfikacja końcowa chłopców:
1.SP 34 1,2. UKS Czerwonak 1,3. UKS Czerwonak 2,4. Tarnovia Volleyball 4 / UKS Czerwonak,5. UKS Czerwonak 3,6. SP 34 2,7. Tarnovia Volleyball 1,8. SP 34 4,9. SP 34 3,10. UKS Czerwonak 6,11. Tarnovia Volleyball 2,12. UKS Czerwonak 4,13. UKS Czerwonak 5,14. Tarnovia Volleyball 3.

Poniżej treść wiadomości jaka wpłynęła do nas od Zarządu UKS Czerwonak.
28. marca, w Hali Sportowej AKWEN w Czerwonaku odbyło się oficjalne wręczenie strojów siatkarskich ufundowanych przez Zakłady Drobiarskie Koziegłowy. Mieliśmy zaszczyt gościć Członka Zarządu Zakładów Drobiarskich „Koziegłowy”, Panią Agnieszkę Wiśniewską , Wójta Gminy Czerwonak, Pana Jacka Sommerfelda, dzięki któremu udało nam się pozyskać głównego sponsora oraz Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czerwonaku – Małgorzatę Marciniak, która od samego początku wspiera nas w naszych działaniach i motywuje nas do podejmowania kolejnych wyzwań.
Jesteśmy ogromnie wdzięczni, że z początkiem naszej sportowej działalności, spotkaliśmy się z taką życzliwością.
Jesteśmy przekonani, że ciężka praca, wytrwałość i zaangażowanie naszych podopiecznych i trenerów przełoży się na osiągane wyniki, a stroje będziemy godnie nosić i tym samym reprezentować Klub i Naszą Gminę.
DZIĘKUJEMY
ZARZĄD UKS CZERWONAK, TRENERZY

SMACZNE, ZDROWE, DROBIOWE…….