Facebook

SŁOŃCE CZY DESZCZ - SMAKOSZEK Z GRILLA PYSZNY JEST!

Takim hasłem Zakłady Drobiarskie „KOZIEGŁOWY” Sp. z o.o. wspierają letnie zabawy grillowania
z KOZIOŁKIEM w sklepach firmowych.

W dniach 8-9.07.2015 grillowanie z KOZIOŁKIEM odbyło się w naszych dwóch sklepach firmowych
w Jarocinie ( os. Konstytucji 3 Maja Pawilon 12, Wrocławska 36A )

W trakcie imprezy na stałych, jak i nowych klientów naszych sklepów czekało mnóstwo atrakcji
i miłych niespodzianek.

Płynąca z głośników muzyka i zapraszający wszystkich do wspólnej zabawy pracownicy naszej firmy zachęcali do degustacji ciepłych kiełbasek z grilla. Dodatkowo klienci mogli wziąć udział w konkursie, w którym dla jego uczestników czekały atrakcyjne nagrody, którymi były paczki z markowymi wyrobami ufundowane przez naszą firmę, jak i Zakłady Mięsne Henryka Stokłosy oraz Zakłady Mięsne Łmeat-ŁUKÓW S.A. Warto dodać, że do naszej grillowej akcji z Koziołkem dołączyła się również bliska nam firma Zakłady Mięsne Łmeat-ŁUKÓW S.A., której produkty wraz z wyrobami z Zakładów Mięsnych Henryka Stokłosy można również spotkać w naszych sklepach firmowych.

 

 zwyciezcy1

 

Dla najmłodszych przygotowano specjalny konkurs, w którym należało narysować KOZIOŁKA.
Każdy mały uczestnik konkursu otrzymał słodki upominek, a dla autora najładniejszego rysunku czekała jeszcze specjalna nagroda. Wybrane prace upiększą wystrój sklepów w okresie wakacyjnym.

Konkurs dla dzieci cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Dzieci podczas tworzenia prac kosztowały naszych wyrobów z grilla jednogłośnie wyróżniając nasz produkt SMAKOSZKI za najlepszy, co ucieszyło nas ogromnie.

 

dzieci

 

Pracownicy Koziegłów mieli nie lada wyzwanie wybierając najładniejszego KOZIOŁKA z uwagi na fakt, iż wszystkie rysunki najmłodszych były wspaniałe i wyjątkowe. Zwyciężyły rysunki Martyny Sokołwskiej i Julity Studzińskiej, którym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do rozwijania swoich pasji.

 

konkurs

 

dzieci2

 

Aby wynagrodzić wkład i zaangażowanie pozostałych dzieci postanowiliśmy umieścić resztę prac
w naszej galerii, gdzie można zobaczyć KOZIOŁKI narysowane przez uczestników konkursu, którzy bardzo miło bawili się na dniach grillowania w naszych sklepach firmowych.

 

rysunki

Podczas imprezy zorganizowanej w Jarocinie pracownicy naszej firmy integrowali się tworząc tym samym przyjazny klimat w pracy mający na celu zadowolenie klientów odwiedzających nasze sklepy.

pracownicy

Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w kolejnych Dniach Grillowania z Koziołkiem na naszych sklepach firmowych !!!